Telefon: 517 319 613
Waluta:
PLN
Płatność

Opublikowano:

Oferujemy kilka form płatności za zamówienia - wybierz najwygodniejszą dla siebie:

Gotówka, pobranie (przy odbiorze w dostawie)
Za zamówione towary płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze zamówionych produktów. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.
Prosimy mieć przygotowaną odliczoną kwotę celem zapłaty kurierowi. Kurier może nie mieć przy sobie kwoty wystarczającej na wydanie. Maksymalna wartość zamówienia przy tej formie płatności wynosi 1000 zł. W przypadku wybrania tej opcji płatności naliczana jest dodatkowa opłata za pobranie w wysokości 5 zł.

Przy odbiorze w punkcie stacjonarnym
We wszystkich punktach odbioru osobistego istnieje możliwość zapłaty gotówką lub karta płatniczą. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat.

Przelew bankowy
Przy wyborze tej formy płatności otrzymasz e-mail z numerem konta bankowego, na który należy przelać opłatę za zamówienie. Zamówienie zostanie zrealizowane w momencie wpływu środków na konto. W celu szybszej realizacji transakcji podaj numer zamówienia w tytule przelewu. Przelewy księgowane są zwykle następnego dnia roboczego po ich zleceniu przez Klienta. W przypadku anulowania zamówienia, które zostało wcześniej opłacone przelewem, zwracamy wpłaconą kwotę na konto Klienta. Nie dotyczy to zaliczek na produkty, które sprowadzane są "na zamówienie" Klienta.

Dane do przelewu:
Mariola Ciborska Kosmetyki "ZAWSZE PIĘKNA"
ul. Śląska 1
98-300 Wieluń
Numer konta bankowego Pekao S.A.
42 1240 3291 1111 0010 2972 4117
W tytule wpłaty zawsze prosimy podawać numer zamówienia.

Przelew online / karta płatnicza
Płatność kartą i szybkim przelewem online możliwa jest zaraz po złożeniu zamówienia poprzez system Przelewy24. Jest to najszybsza forma płatności.